Členství v DcFreeNet

Free přístupové body

Free přístupový bod v Březinách

Přístupový bod zajišťuje všem v dosahu Free připojení k internetu. Vzniklo zde také naše nové AP pro nové zájemce o členství ve spolku DcFreeNet.

Free přístupový bod v Bynově (u Dukly)

Tento Free přístupový bod je k dispozici u tzv. areálu Dukly. Je zde také pro naše členy k dispozici AP pro připojení k síti DcFreeNet.

Free přístupový bod v bynově (Kyjevská ul.)

Tento Free přístupový bod je k dispozici poblíž ulice Kyjevská (areál bývalé školky). Je zde také pro naše členy k dispozici AP pro připojení k síti DcFreeNet.

Free přístupový bod na Čechách

Tento Free přístupový bod je k dispozici poblíž Sněžnická (na kopci pod vysílačem mobilních operátorů). Je zde také pro naše členy k dispozici AP pro připojení k síti DcFreeNet.

Free přístupový bod v Divišově ulici

Tento Free přístupový bod je k dispozici poblíž ulic Divišova, Teplická. Je zde také pro naše členy k dispozici AP pro připojení k síti DcFreeNet.

Free přístupový bod na Chmeláku

Tento Free přístupový bod je k dispozici poblíž ulic U Obory, Kosá, Třešňova, Školská . Je zde také pro naše členy k dispozici AP pro připojení k síti DcFreeNet.

Free přístupový bod na Jalůvčí

Tento Free přístupový bod je k dispozici v ulicích Drážďanská,5. Května, Sv. Čecha... Je zde také pro naše členy k dispozici AP pro připojení k síti DcFreeNet.

Free přístupový bod v sídlišti na Kamenické

Tento Free přístupový bod je k dispozici v sídlišti na Kamenické. Konkrétně ulice B. Martinů, Dvořákova, Lužická. Je zde také pro naše členy k dispozici AP pro připojení k síti DcFreeNet.

Free přístupový bod Kamenická

Tento Free přístupový bod je k dispozici pro obyvatele ulice Riegrova, Kamenická, . Je zde také pro naše členy k dispozici AP pro připojení k síti DcFreeNet.

Free přístupový bod Masarykovo náměstí

Tento Free přístupový bod je k dispozici na Masarykově náměstí, dále v ulicích Masna, Průběžná, Plavební, Duchcovská, Řetězová, myslbekova, Lázeňská. Je zde také pro naše členy k dispozici AP pro připojení k síti DcFreeNet.

Free přístupový bod v Horním Oldřichově

Tento Free přístupový bod je k dispozici pro ty, kteří bydli v Horním Oldřichově v ulicích Alešova, Oldřichovská, V Áleji, Bynovská. Je zde také pro naše členy k dispozici AP pro připojení k síti DcFreeNet.

Free přístupový bod v Příbramské

Tento Free přístupový bod je k dispozici pro obyvatele ulice Příbramská, Sofijská, Ruská, Jungmannova. Je zde také pro naše členy k dispozici AP pro připojení k síti DcFreeNet.

Free přístupový bod Slovanská

Tento Free přístupový bod je k dispozici v horní části ulice Slovanská. Je zde také pro naše členy k dispozici AP pro připojení k síti DcFreeNet.

Free přístupový bod v Krásném Studenci

Tento Free přístupový bod je k dispozici pro ty, kteří bydli v horní části Krásného Studence. Je zde také pro naše členy k dispozici AP pro připojení k síti DcFreeNet.

Free přístupový bod Želenice

Tento Free přístupový bod je k dispozici pro obyvatele ulice Weberova, Krásnostudenecká, Novoměstská, Rokycanova, Jiskrova, Kollárova, Vilsnická. Je zde také pro naše členy k dispozici AP pro připojení k síti DcFreeNet.